Logowanie



Pamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 10718
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 13
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 40643
    Ostatnie 7 dni: 19

Idea serwisu

Gitarius.pl powstał jako kontynuacja serwisu Tabulatury.net - duża popularność wymusiła na nas konieczność przeprowadzenia gruntownych zmian w funkcjonowaniu strony, a przy okazji dotknęła ona również nazwy serwisu ("rebranding") i zmianę domeny.

Gitarius.pl jest projektem przygotowanym i zarządzanym przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno i trwać będzie jeszcze dłużej.

W ideę serwisu wpisaliśmy jego nieustanny rozwój.

W naszym zamierzeniu serwis Gitarius.pl ma pełnić przede wszystkim funkcję edukacyjną, oferując darmowy dostęp do stale rosnącej bazy opracowań gitarowych.

To, czym różni się serwis Gitarius.pl od innych, podobnych tematycznie stron, to nacisk na jego społeczny charakter. W tym kierunku zamierzamy podążać i rozwijać serwis o nowe funkcjonalności, umożliwiające swobodną wymianę doświadczeń, poglądów, opinii, dające przestrzeń do dyskusji oraz poszukiwania odpowiedzi na pytania nurtujące użytkowników serwisu.

Witamy w serwisie Gitarius.pl - internetowym śpiewniku gitarowym!

Załoga Gitarius.pl

Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!