LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Koszulki z logo serwisu

Oficjalne koszulki serwisu Gitarius.pl. Do wyboru różne rodzaje, kolory, wzory...

Cena koszulki:

Zobacz T-shirty

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 10718
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 13
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 169226
    Ostatnie 7 dni: 616

Regulamin serwisu Gitarius.pl

1. Treść ogólna

1.1. Każda osoba korzystająca z serwisu Gitarius.pl godzi się z zasadami zawartymi w regulaminie i zobowiązana jest do ich przestrzegania.

1.2. Materiały znajdujące się w serwisie Gitarius.pl zamieszczono wyłącznie do realizacji celów edukacyjnych.

1.3. Serwis Gitarius.pl nie odpowiada za udostępnione materiały przesyłane przez użytkowników serwisu. Materiały naruszające prawo będą natychmiast usuwane!

1.4. Złamanie któregokolwiek punktu regulaminu grozi zawieszeniem lub całkowitym usunięciem konta użytkownika. Możliwe jest również tymczasowe ograniczenie jego kompetencji na okres uznany za stosowny przez moderatorów serwisu Gitarius.pl.

1.5. W przypadku zaobserwowania nagminnego łamania regulaminu przez użytkownika, moderator ma prawo zablokować jego numerowi IP dostęp do serwisu Gitarius.pl.

2. Rejestracja i użytkownicy

2.1. Rejestracja w serwisie Gitarius.pl jest bezpłatna.

2.2. Zarejestrowanym użytkownikiem serwisu zostaje się w momencie wypełnienia formularza rejestracyjnego dostępnego na podstronach serwisu Gitarius.pl.

2.3. Rejestracja w serwisie oznacza akceptację regulaminu.

2.4. Formularz rejestracyjny użytkownika powinien być wypełniony zgodnie z prawem, a dane w nim zawarte powinny być prawdziwe.

2.5. Login użytkownika serwisu nie może być adresem strony internetowej, ani zawierać zwrotów powszechnie uznanych za obraźliwe i wulgarne.

2.6. Serwis Gitarius.pl nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych zarejestrowanych użytkowników.

2.7. Dane kontaktowe użytkowników serwisu podane przy rejestracji mogą być wykorzystywane przez serwis Gitarius.pl jedynie w celu nawiązywania kontaktu z użytkownikiem w sprawach związanych z funkcjonowaniem serwisu (informacje i komunikaty).

2.8. Użytkownik dokonując rejestracji wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883). Użytkownik w każdej chwili ma prawo dokonać edycji swoich danych (nie dotyczy loginu), a także usunąć je z bazy danych serwisu.

3. Dodawanie opracowań

3.1. Serwis Gitarius.pl, ze względu na brak licencji na publikowanie tekstów utworów słowno-muzycznych, publikuje samą interpretacje utworu - chwyty i/lub tabulaturę.

3.2. Dopuszcza się zamieszczenie w opracowaniu tekstu utworu, do którego prawa majątkowe wygasły bądź nie jest on objęty licencją ZAIKS-u. Dotyczy to głównie opracowań z kategorii Harcerskie, Szanty, Religijne i Amatorskie.

3.3. Wszystkie dodane opracowania przed publikacją w serwisie Gitarius.pl muszą zostać zatwierdzone przez moderatora serwisu.

3.4. Każde dodane opracowanie powinno spełniać wszystkie zasady poprawnego zapisu (szczegóły dostępne przy formularzu dodania opracowania).

4. Komentowanie

4.1. Każdy zarejestrowany użytkownik serwisu Gitarius.pl ma prawo do wyrażania swojego zdania poprzez publikację komentarzy pod wybranym opracowaniem.

4.2. Komentarze służą do kulturalnej wymiany opinii. Wypowiedzi zawierające treści powszechnie uznawane za obraźliwe lub obrażające będą cenzurowane bądź usuwane. Sprowadzanie dyskusji do niepotrzebnej kłótni oraz wszelkie prowokacje i zaczepki mogą doprowadzić również do zablokowania konta danego użytkownika.

4.3. Pisząc komentarz sprawdź czy ktoś Cię nie uprzedził. Upewnij się czy na zadane pytanie nie znajdziesz odpowiedzi wśród starszych wypowiedzi. Komentarze dublujące będą kasowane.

4.4. Staraj się poprawnie formułować swoje wypowiedzi. Pisz sensownie, używając przy tym poprawnej polszczyzny.

4.5. Moderatorom serwisu Gitarius.pl przysługuje prawo do korekty wypowiedzi użytkownika, jak również całkowitego usunięcia wpisu niezgodnych z regulaminem bez podania przyczyn.

4.6. Zakazuje się umieszczania reklam w treści wypowiedzi.

4.7. Każdy komentarz publikowany w tym serwisie wyraża poglądy i opinie jego autora. Serwis Gitarius.pl nie ponosi za te treści odpowiedzialności.

5. Postanowienia końcowe

5.1. W przypadku zastrzeżeń, co do obowiązującego regulaminu, każdy użytkownik serwisu ma prawo przedstawić nam swoje uwagi. Wniosek powinien zawierać uzasadnienie, które wskazuje na ew. nieścisłości w regulaminie.

5.2. Serwis Gitarius.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszym regulaminie bez wcześniejszego poinformowania o tym użytkowników serwisu.

Przeczytałem Regulamin i akceptuję jego postanowienia

Załóż konto

Uwaga: Jeżeli byłeś (jesteś) użytkownikiem serwisu Tabulatury.net, możesz zalogować się na swoje konto w serwisie Gitarius.pl, używając tych samych danych.
Pola obowiązkowe
Nazwa użytkownika
Adres E-mail:
Hasło:
Powtórz hasło:
Informacje dodatkowe
Imię:
Avatar:
Płeć:
Data urodzenia (Rok, miesiąc, dzień):
Miejscowość:
Gram od roku:
Ocena umiejętności gry:
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!