LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 46
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 138
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Opracowanie

Cichy anioł - Nizinny Anioł

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych

przygrywka: ae/x3 Ae/x3 a G D 1. Gdzieś tam w siną dal a G D Wyruszył raz anioł sam a G D Szukał szczęścia na wyżynach a G D Szukał szczęścia na równinach a G D Aż dnia pewnego znużony drogą a G D Z bieszczadzkich szczytów trafił aż tu D7 A a Do krainy jezior stu /x2 D7 A e Ref: Z miłością za pan brat D7 A e Wędruj tak D7 A e Jakby miał się skończyć świat x2 D7 A e To ona skrzydłem twym jest D7 A e a I w Anioła zmieni Cię 2. W nizinnych stronach zbudował dom Skrzydła swe odłożył w kąt I na samotna wędrówkę wyruszył znów Chciał poznać ludzi którzy żyją tu Z dala od tak pięknych gór Kochając świat kochając podróże Wracają jednak na nizinne zielone wzgórze Ref:... /x2 3. Pewnego dnia ogniska blask zatrzymał go Gitary dźwięk zachwycił go więc przysiadł tu Zakochał się bieszczadzki anioł Zakochał się i zaczął żyć jak nikt Kto sprawił że i on pokochał życie tu? To nizinny anioł skradł serce mu I pokochał go mocno tak Jak ten anioł z bieszczadzkich gór /x2 Ref:... /2
Data dodania: 2009-02-09 Dodał: cichy anioł Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
0 + 0 =

Zgłoś nadużycieReklama - 2018-06-20 13:39:32
Reklama
Reklama
Zgłoś nadużyciecichy anioł - 2009-04-20 13:09:53
cichy anioł napisał/aposzukaj na wrzucie ;) gra się to na podstawowym biciu, z dym, ze wstęp jest grany chwyt na połowę bicie ;)
cichy anioł
Zgłoś nadużyciemapet91 - 2009-02-15 11:30:14
mapet91 napisał/abyło by miło gdyby był jakiś filmik albo utwór jak to grać :)
mapet91
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!