LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 46
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 138
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Opracowanie

Cichy anioł - Nizinny Anioł

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
przygrywka: ae/x3 Ae/x3 a G D 1. Gdzieś tam w siną dal a G D Wyruszył raz anioł sam a G D Szukał szczęścia na wyżynach a G D Szukał szczęścia na równinach a G D Aż dnia pewnego znużony drogą a G D Z bieszczadzkich szczytów trafił aż tu D7 A a Do krainy jezior stu /x2 D7 A e Ref: Z miłością za pan brat D7 A e Wędruj tak D7 A e Jakby miał się skończyć świat x2 D7 A e To ona skrzydłem twym jest D7 A e a I w Anioła zmieni Cię 2. W nizinnych stronach zbudował dom Skrzydła swe odłożył w kąt I na samotna wędrówkę wyruszył znów Chciał poznać ludzi którzy żyją tu Z dala od tak pięknych gór Kochając świat kochając podróże Wracają jednak na nizinne zielone wzgórze Ref:... /x2 3. Pewnego dnia ogniska blask zatrzymał go Gitary dźwięk zachwycił go więc przysiadł tu Zakochał się bieszczadzki anioł Zakochał się i zaczął żyć jak nikt Kto sprawił że i on pokochał życie tu? To nizinny anioł skradł serce mu I pokochał go mocno tak Jak ten anioł z bieszczadzkich gór /x2 Ref:... /2
Data dodania: 2009-02-09 Dodał: cichy anioł Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
0 + 2 =

Zgłoś nadużycieReklama - 2018-08-21 23:49:29
Reklama
Reklama
Zgłoś nadużyciecichy anioł - 2009-04-20 13:09:53
cichy anioł napisał/aposzukaj na wrzucie ;) gra się to na podstawowym biciu, z dym, ze wstęp jest grany chwyt na połowę bicie ;)
cichy anioł
Zgłoś nadużyciemapet91 - 2009-02-15 11:30:14
mapet91 napisał/abyło by miło gdyby był jakiś filmik albo utwór jak to grać :)
mapet91
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!