LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 46
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 138
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Opracowanie

Gokussj7 - Wiara w JPII

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
1. C a Tyle zrobiłeś w życiu dobrego F G Dla nas ludzi i wszystkiego innego C a Teraz gdy już odeszłeś do nieba F G najbardziej nam ciebie potrzeba C a Wtedy po tak krótkim czasie F G brakuje nam ciebie C a I my płaczemy modląc się do Ciebie F G i z żalem smutkiem wołamy: Ref. F G Nie zostawiaj nas na ziemi samych C a Czuwaj i módl się nad nami F G My wierzymy że jesteś z nami C a I nadzieję w tobie pokładamy. 2. To co zrobiłeś miało sens w życiu każdego człowieka Chciałeś zrobić dużo więcej lecz Ci się nie udało Bo Bóg tak chciał aby tak było i niestety się wszystko skończyło Mimo tego o Tobie Ojcze nigdy nie zapomnimy: Ref:
Data dodania: 2009-02-04 Dodał: gokussj7 Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 5 / liczba głosów: 1]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
5 + 0 =

Zgłoś nadużycieReklama - 2019-11-22 14:06:34
Reklama
Reklama
Zgłoś nadużycieszop (gość) - 2012-12-12 10:54:25
 napisał/aNie ma słowa "odeszłeś", chyba, że na wsiach niektórych. Po polsku piszemy "odszedłeś". Ciebie, Ci, Tobie itp. wszędzie powinno być z wielkiej litery, chyba, że chcemy okazać komuś brak szacunku, możemy napisać z małej. Stronę gramatyczną i stylistyczną pozostawiam bez komentarza. Pozdrawiam
szop (gość)
Zgłoś nadużyciegokussj7 - 2010-03-02 18:54:50
gokussj7 napisał/ahttp://www.sendspace.com/file/79gw9b heheheh:P nie umiem spiewac no ale:P:P
gokussj7
Zgłoś nadużyciegokussj7 - 2009-02-16 20:07:20
gokussj7 napisał/amoze cos ze mnie bedzie:P
gokussj7
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!