LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 46
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 138
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Opracowanie

Józef - Vanitas Vanitatum

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Idę ulicą i nie patrzę za, d a d a Myślę o chwilach, które dały nam: d a E a Wiarę, poczucie i pewność, że ta d a d a Droga prowadzi do szczęścia bram. d a E a Dlaczego?! a Nasze życie kolorowe, F G Nagle w retro się zamienia, C a Kiedyś jasne dziś nie swoje, F G Całe zdania tracą brzmienia. x2 C a (E) Co dzień Cię widzę w tym fotelu, W którym siedziałaś, czekając na cud, On w końcu przyszedł i w ostatnim tchnieniu, Zawarłaś puentę, nie czytając z nut. Dlaczego?! Nasze życie kolorowe, Nagle w retro się zamienia, Kiedyś jasne dziś nie swoje, Całe zdania tracą brzmienia. x2 Teraz skazany na gorczycy smak, Jestem, lecz w środku moc nadal trwa, Umacnia mnie fakt, że jesteś jak ptak: Wolna, bezpieczna i czysta jak łza. Dlaczego?! Nasze życie kolorowe, Nagle w retro się zamienia, Kiedyś jasne dziś nie swoje, Całe zdania tracą brzmienia. x2 Życie brnie dalej i nie mówi - stop! Kroczy ku niebu cel bliżej mych rąk. Sprostać wyzwaniu – udźwignąć ten młot, I móc tam niebawem zawitać w twój kąt. Dlaczego?! Nasze życie kolorowe, Nagle w retro się zamienia, Kiedyś jasne dziś nie swoje, Całe zdania tracą brzmienia. Nasze życie kolorowe, W retro już się zamieniło, Jest nie jasne i nie swoje, Dawne brzmienie utraciło. Wszelkie komentarze mile widziane!
Data dodania: 2007-08-08 Dodał: Józef Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
8 + 3 =

Zgłoś nadużycieReklama - 2019-11-22 14:05:42
Reklama
Reklama
Zgłoś nadużycieTarkin - 2007-08-26 15:27:23
Tarkin napisał/awspaniałe
Tarkin
Zgłoś nadużyciesabrina - 2007-08-23 16:02:23
sabrina napisał/asuuuper podoba mi sie ta piosenka oby takich było więcej :) pozdro
sabrina
Zgłoś nadużycieKordos - 2007-08-17 13:23:08
Kordos napisał/aOby tak dalej, a będę Twoim wiernym fanem.
Kordos
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!