LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 46
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 138
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Opracowanie

Kasiubowski Kacper - Wakacje

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych

Jak grać: C | x2, D7 | x2, G | x2 C D7 G Morskie powietrze wdycham, i odczucia inne są, i znowu jesteś tutaj, brakowało cię przez rok, Hawaje może to to nie są, choć wydaje ci się że, to najpiękniejsze w twoim życiu, to są wakacje. Ref.Śpiew mew, szum fal, słuchawki też nakładam, jedno jest pewne, nie zapomnę tych, tych pięknych wakacji. Okolica jest już znana, dziewczyn fajnych parę jest, lecz w pamięci jest ta jedna, "Królowa Plaż" nie zapomnę jej, i znowu w ustach morska woda, dla zabawy topisz się, lecz gdzieś z boku ona stoi, i przygląda bardziej tobie się. Ref.Śpiew mew, szum... Lecz nagle: Bum! siedem dni minęło na przyjaźni się skończyło, No cóż może rok i się spotkamy, na tej samej słonecznej plaży. Ref.Śpiew mew, szum... Hej! Czekam na opinie.
Data dodania: 2012-04-15 Dodał: konto usunięte Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 5 / liczba głosów: 2]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
3 + 5 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!