LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Koszulki z logo serwisu

Oficjalne koszulki serwisu Gitarius.pl. Do wyboru różne rodzaje, kolory, wzory...

Cena koszulki:

Zobacz T-shirty

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 46
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 138
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Opracowanie

Kasiubowski Kacper - Wakacje

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Jak grać: C | x2, D7 | x2, G | x2 C D7 G Morskie powietrze wdycham, i odczucia inne są, i znowu jesteś tutaj, brakowało cię przez rok, Hawaje może to to nie są, choć wydaje ci się że, to najpiękniejsze w twoim życiu, to są wakacje. Ref.Śpiew mew, szum fal, słuchawki też nakładam, jedno jest pewne, nie zapomnę tych, tych pięknych wakacji. Okolica jest już znana, dziewczyn fajnych parę jest, lecz w pamięci jest ta jedna, "Królowa Plaż" nie zapomnę jej, i znowu w ustach morska woda, dla zabawy topisz się, lecz gdzieś z boku ona stoi, i przygląda bardziej tobie się. Ref.Śpiew mew, szum... Lecz nagle: Bum! siedem dni minęło na przyjaźni się skończyło, No cóż może rok i się spotkamy, na tej samej słonecznej plaży. Ref.Śpiew mew, szum... Hej! Czekam na opinie.
Data dodania: 2012-04-15 Dodał: konto usunięte Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 5 / liczba głosów: 2]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
8 + 0 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!