LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 46
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 138
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Opracowanie

Ramzes 1035 - Kochaj mnie

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych

Zwrotka: e C D e Oczy, smutne oczy, zapatrzone w siną dal. C D e Usta, przepiękne usta, jak ich smak bym poznać chciał. C D e Czemu znowu płaczesz, w Twoich oczach gorzkie łzy? C D e Przecież nikt na świecie, nie będzie mi droższy niźli Ty! Refren: C D A więc kochaj mnie kochaj, kochaj, kochaj e mnie do utraty tchu /2x Pamiętam Ciebie w bieli, Ty do niego śmiałaś się. Lecz wtedy nie wiedziałaś jaki los teraz czeka Cię. (ta część tekstu poniżej jest mówiona) Pogardziłaś moją miłością, odrzuciłaś serce me. tęsknota za tamtą wolnością rani serce Twe. A więc kochaj go kochaj, kochaj, kochaj go do utraty tchu. x2 Miłość się skończyła,smutek i łzy udręką są. Szczęście stało się bajką i pozostało wierzyć w nią. Lecz z bajką tak to bywa, że zawsze dobrze kończy się. Więc póki jeszcze możesz, uwierz że będę kochał Cię. A więc kochaj mnie kochaj... W wolnej chwili wrzucę tabulaturkę. Piosenkę pisałem ponad 20 lat temu i teraz pierwszy raz ją upubliczniam :-) Na klawiszach gram ją w rytmie beguin, tempo 105. Oby się Wam podobało!
Data dodania: 2010-03-13 Dodał: ramzes1035 Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 3.5 / liczba głosów: 3]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
2 + 2 =

Zgłoś nadużycieReklama - 2019-12-13 05:18:14
Reklama
Reklama
Zgłoś nadużycienoname (gość) - 2013-03-18 13:35:46
 napisał/aosobiście mi się bardzo podoba
noname (gość)
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!