LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 305
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 2
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1202
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Opracowanie

Bartne

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Na zachodzie jeszcze słońce się toczy C D G I butelka na ławę rzuca cień F E a Wojtek Bellon zagląda mi w oczy F C W Bartnem nad bacówką wstaje dzień F G Mówią mi że gdy gram jego songi, Głos mi drży do snu płyn a łzy Wojtek przez głośnik Cześka sławi Jego pieśni ponad góry niosą mgły Utonęły w zieleni gór i w puchu nieba W morzu liści i w zielonym swetrze traw Moja pamięć, moje myśli niezbadane Zaklęte w melodii ruskich chat Gdzieś na krańcu świata, gdzie nie widać piekieł Tylko niebo na ikonach srebrem lśni Święty spokój ofiaruje nam Mikołaj Święty spokój w jego skośnych oczach tkwi... Ref: Dobry Pan mnie wiedzie wyboistą drogą C a Dobry Pan życzenia moje zna F E a W górach myśli poszybują ku pradawnym bogom F G C A w kopułach cerkwi wieczność trwa F G Na tej drodze różne słowa już padały Słowa złe i dobre, miłość szła i gniew Tylko buki w górach niewzruszone stoją Jakby chciały się do nieba wznieść Nikt nie spieszy się, nie zżyma, nie złorzeczy Życie musi mieć swój smak i stały takt Wprawdzie życia tutaj nie da się zaprzeczyć Każde słowo znaczy to co znaczyć ma Nie ma miejsca na spojrzenia ukradkowe Tutaj ludziom musisz patrzeć prosto w twarz Tutaj serce na wszystko masz gotowe Tu na szczytach blisko nieba wiecznie trwasz
Data dodania: 2007-04-04 Dodał: chajchet Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
9 + 9 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!