LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Koszulki z logo serwisu

Oficjalne koszulki serwisu Gitarius.pl. Do wyboru różne rodzaje, kolory, wzory...

Cena koszulki:

Zobacz T-shirty

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 305
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 2
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1201
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Opracowanie

Bartne

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Na zachodzie jeszcze słońce się toczy C D G I butelka na ławę rzuca cień F E a Wojtek Bellon zagląda mi w oczy F C W Bartnem nad bacówką wstaje dzień F G Mówią mi że gdy gram jego songi, Głos mi drży do snu płyn a łzy Wojtek przez głośnik Cześka sławi Jego pieśni ponad góry niosą mgły Utonęły w zieleni gór i w puchu nieba W morzu liści i w zielonym swetrze traw Moja pamięć, moje myśli niezbadane Zaklęte w melodii ruskich chat Gdzieś na krańcu świata, gdzie nie widać piekieł Tylko niebo na ikonach srebrem lśni Święty spokój ofiaruje nam Mikołaj Święty spokój w jego skośnych oczach tkwi... Ref: Dobry Pan mnie wiedzie wyboistą drogą C a Dobry Pan życzenia moje zna F E a W górach myśli poszybują ku pradawnym bogom F G C A w kopułach cerkwi wieczność trwa F G Na tej drodze różne słowa już padały Słowa złe i dobre, miłość szła i gniew Tylko buki w górach niewzruszone stoją Jakby chciały się do nieba wznieść Nikt nie spieszy się, nie zżyma, nie złorzeczy Życie musi mieć swój smak i stały takt Wprawdzie życia tutaj nie da się zaprzeczyć Każde słowo znaczy to co znaczyć ma Nie ma miejsca na spojrzenia ukradkowe Tutaj ludziom musisz patrzeć prosto w twarz Tutaj serce na wszystko masz gotowe Tu na szczytach blisko nieba wiecznie trwasz
Data dodania: 2007-04-04 Dodał: chajchet Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
3 + 3 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!