LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Koszulki z logo serwisu

Oficjalne koszulki serwisu Gitarius.pl. Do wyboru różne rodzaje, kolory, wzory...

Cena koszulki:

Zobacz T-shirty

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 305
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 2
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1202
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Opracowanie

Biały kaftanik

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
(melodia zielonego munduru) 1. Dawno minął czas G e Resocjalizacji, C D Choć na spacer ciągle Wyjść nie możesz sam. Mógłbyś jeszcze czasem Dostać palpitacji, Lecz pamiętaj o tym: "Lekarz to twój brat." Znów pewnie ci włożą Kaftanik przez głowę, I znowu karetka Powiezie cię w dal, Psychiatra obejrzy, Postawi diagnozę, Pasami do łóżka Przycisną cię tak. Ref.: Ach, jak chciałbym znów Biały kaftanik mieć I leczyć się, leczyć się, Leczyć się na mózg. 2. Byłeś jeszcze młody, Gdy dostałeś w głowę, Później biały szpital, Minął czasu szmat. Potem przy obiedzie Nie dali ci noża, Chcesz wyjść na korytarz, A tu klamki brak. I szedłeś przed siebie W asyście psychiatrów, Twą drogę wyznaczał Korytarzy szlak. Na oddział zamknięty, Do innych wariatów Popatrzysz wokoło I westchniesz tak: Ref.: Ach, jak chciałbym... 3. Nie ma na co czekać, Nie ma co rozważać, Po co dłużej zwlekać, Jaki problem masz? Ty wciąż jesteś wariat, Choć się lekarz myli, Nie rozumiesz tego, Bo ci myśleć strach. I pójdziesz przed siebie W asyście psychiatrów, Twą drogę wyznaczy Korytarzy szlak Na oddział zamknięty Dla innych wariatów, Popatrzysz, pomyślisz I westchniesz tak: Ref.: Ach, jak chciałbym...
Data dodania: 2006-07-25 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
8 + 5 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!