LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 305
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 2
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1022
    Ostatnie 7 dni: 19
  • Opracowanie

Bracia skauci juz czas

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Bracia skauci już czas C Ruszyć w góry na zwiad G Obóz przecież tuż tuż - G Każdy rusza rad C G C Zawołaj: Sokole! Sokole! Sokole! Sokole mój ! F


A echo: Czuj czuwaj! Czuj czuwaj! C Czuj czuwaj! Czuj czuwaj, czuj! Zawołaj: Czego ci brak? G A echo odpowie ci tak: G C G C Leśnych ścieżek grot skał, Polska wiele ich ma Ruszaj bracie na zwiad - niech przygoda trwa... Jeśli w żyłach twych krew płynie strugą jak stal Plecak na ramię bierz i do lasu wal... Na obozie wśród drzew ogień iskry nam śle Usiądź bracie wśród nas, i powtarzaj zew... Noc alarmu to czas, ducha, hartu i sił Abyś bracie to znał musisz żyć jak my... Jeśli woła cię głos, serce daje ci znak Czeka na Ciebie dziś krąg harcerski nasz Wybieramy się dziś w małą podróż do gwiazd Może na jednej z nich szczęście czeka nas..
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
8 + 8 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!