LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 305
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 2
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1180
    Ostatnie 7 dni: 13
  • Opracowanie

Bracia skauci juz czas

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych

Bracia skauci już czas C Ruszyć w góry na zwiad G Obóz przecież tuż tuż - G Każdy rusza rad C G C Zawołaj: Sokole! Sokole! Sokole! Sokole mój ! F A echo: Czuj czuwaj! Czuj czuwaj! C Czuj czuwaj! Czuj czuwaj, czuj! Zawołaj: Czego ci brak? G A echo odpowie ci tak: G C G C Leśnych ścieżek grot skał, Polska wiele ich ma Ruszaj bracie na zwiad - niech przygoda trwa... Jeśli w żyłach twych krew płynie strugą jak stal Plecak na ramię bierz i do lasu wal... Na obozie wśród drzew ogień iskry nam śle Usiądź bracie wśród nas, i powtarzaj zew... Noc alarmu to czas, ducha, hartu i sił Abyś bracie to znał musisz żyć jak my... Jeśli woła cię głos, serce daje ci znak Czeka na Ciebie dziś krąg harcerski nasz Wybieramy się dziś w małą podróż do gwiazd Może na jednej z nich szczęście czeka nas..
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
9 + 6 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!