LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 305
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 2
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1020
    Ostatnie 7 dni: 17
  • Opracowanie

Budowalam na slowie dom

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Budowałam na słowie dom a E7 a Na słowie lepkim jak glina F F E7 Nie wiedziałam tylko, że on d E7 a F Tak niewiele ze mną wytrzyma a d E7 a Dom powoli osuwał się w dół I odsłaniał swe fundamenty Nawet ptaki w przelocie omijały go Nie pojawił się tez u mnie żaden święty A teraz stoję na moście F G C I palce grabieją mi d E7 a Słyszałam, że w niebie przyjmują F G C Pójdę tam, zastukam do drzwi F E7 a Powiem Panu: Przyjmij mnie, miły F G C Tyle zalet mam, uwierz mi d G C Będę sprzątać i szyć, będę śpiewać i pić F G F E7 Będę tańczyć przez całą noc F E7 a A kiedy zabraknie nam jadła To ukradnę coś, uwierz mi Tylko nie każ mi, Panie, nie każ domu budować Bo na dom ja nie mam już sił
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
9 + 3 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!