LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Koszulki z logo serwisu

Oficjalne koszulki serwisu Gitarius.pl. Do wyboru różne rodzaje, kolory, wzory...

Cena koszulki:

Zobacz T-shirty

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 305
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 2
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1186
    Ostatnie 7 dni: 12
  • Opracowanie

Burza

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
1. Znów chmury zmęczone przysiadły na grani a ciężkimi brzuchami pieszczą górskie grzbiety G już drzewa jęknęły smagnięte wichrami F i trawy przerażone snują głośne szepty E 2. Umilkły już ptaki i w gniazdach cicho siedzą świat czeka w napięciu z licem pociemniały zbudziły się biesy, z gradami tańczą już blask srebrnej nici zalśnił ociemniały 3. Pierwsze ciężkie krople dopadły już ziemi jak ślepi mocarze chcą powalić wszystko już strumienie wody leją się za nimi szumiąc potokami spływają w dół szybko 4. Nowa srebrna nić przecięła czerń nieba echo przerażone ryczą dzikim grzmotem drzewa w wiatru graniu szamocą się z deszczem jak rycerze antyczni zmagają się z sobą 5. Jak turkot karety znów grzmot się przewalił i znów atakują kropli wściekłych fale a te, co dopadły zdradziwszy swą siłę strumieniem wezbranym w dół opadają 6. I fala za falą i w dół jak lawina lecz sił już nie starcza kroplom i wiatrom i nagle blask słońca przez chmury przenika i tęcza w deszczowych drobinkach jak flaga 7. I cisza, i spokój, i znów świergot ptaka i słońce szaleje wśród zroszonej trawy i drzewa, co z włosów wytrzepują krople i wszystko się cieszy po deszczowej kurzawie....
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
1 + 8 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!