LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Koszulki z logo serwisu

Oficjalne koszulki serwisu Gitarius.pl. Do wyboru różne rodzaje, kolory, wzory...

Cena koszulki:

Zobacz T-shirty

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 305
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 2
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1202
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Opracowanie

Dom

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
C a 1. Nie, to nie był tylko sen, d To rzeka, którą znasz, G Za rzeką stary dom, który będzie nasz.


C a Ty naprawdę będziesz w nim, d Zaprosisz chłodny wiatr, G Co zwiedził cały świat, żeby z nami być. d G Ref. Od spojrzenia do marzenia, C a Twoje imię się nie zmienia, d G C C7 Idzie lasem, płynie rzeką, otulone snem. d G C Znowu ludzie na peronie, a Twoje włosy, moje dłonie d G C I wahanie jak powitać cię. 2. Dom, co czekał na twój sen, Bez ciebie smuci mnie, A szybki rzeki nurt niesie imię twe. Niedaleko jaskółcze gniazda dwa, Dla domu dobry znak, Zaufaj ścianom tym, jak zaufał ptak. Ref. Od spojrzenia... 3. Ja, co czekam na ten dzień, Gdy zniknie z oczu cień I ujrzę światła blask, tę iskierkę szans. Znów zabłyśnie serce me, Popatrzę w oczy twe, Rozkoszy zaznam smak i zanucę tak. Ref. Od spojrzenia do marzenia, Moje serce się odmienia, Zamyślona, zadumana wśród tęsknoty tej, Moja miłość znowu płonie I ogrzewa twoje dłonie, Tę historię to już dobrze znasz.
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
5 + 5 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!