LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 305
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 2
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 913
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Opracowanie

Dom malowany

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych

a d G E / a G D / a G / E a / d E a / d G e / d E a 1. Czy ktoś widział, czy ktoś słyszał ,czy ktoś wie, Jak jesienią w Czarcim Jarze drzewom źle? Jak szeleszczą, jak dygocą w liściach szumie, w ptaków śpiewie, Tego nawet głuchą nocą licho nie wie. Tylko stoi tam, smotnie stoi on Z naszych marzeń samotnie zbudowany dom. C D d a Ref.:Dom malowany przy starym murze, Dom malowany w niebieskie róże. Ma cztery kąty i cztery ściany, Dom malowany, zaczarowany Dom. 2. Czy ktoś widział, czy ktoś słyszał, czy ktoś wie, Jak tam w Czarcim Jarze nam harcerzom żle? Jak idziemy polną drogą, wciąż z nadzieją i przed siebie, Tego nawet ciemną nocą licho nie wie. Z naszych marzeń zbudowany stary dom. Ref.:Dom malowany... 3. Przyjdzie kiedyś czas odwetu, przyjdą dni, Że w tym domku zamieszkamy ja i ty. Na kominku będzie ogień tak od dawna wymarzony I się spełnią słowa, nasze sny. Ale jeszcze w Czarcim Jarze wrzaski wron I tam stoi zapomniany stary dom. Ref.:Dom malowany...
Data dodania: 2007-02-14 Dodał: reportier Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
7 + 9 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!