LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 305
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 2
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 915
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Opracowanie

Drużynowy z wyobraźni

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych

C-dur 1. Pamiętam byłeś tam, G-dur gdzie ogniska szary blask dogasał już. a-moll Pamiętam byłeś tam, F-dur gdzie na drodze szary kurz Ref: Byłeś drużynowym, C drużynowym z mojej wyobraźni. G Byłam drużynową, a nie wiedziałam jak się zaprzyjaźnić z Tobą. F C 2. I właśnie w taka noc chciałam poznać Twoje myśli. I właśnie w taką noc chciałam żebyś mi się przyśnił Ty. Ref: Byłeś drużynowym... 3.I teraz nie wiem już co mam z robić z moją wyobraźnią. Czy dalej iść czy zadowolić się tylko przyjaźnią. Ref. Byleś drużynowym... 4. I muszę kończyć już te przyjemne rozmyślania, bo na drodze czeka kurz i ognia blask dogasa już.
Data dodania: 2007-03-03 Dodał: chajchet Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
5 + 0 =

Zgłoś nadużycieReklama - 2018-12-10 04:06:06
Reklama
Reklama
Zgłoś nadużyciemarcinm501 - 2008-12-06 18:15:05
marcinm501 napisał/anawet fajne
marcinm501
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!