LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 305
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 2
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1042
    Ostatnie 7 dni: 6
  • Opracowanie

Hamlet

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
1.Co zrobic z zyciem tak krotkim? a G F za krotkim nawet na strach a F G Bo strach otacza maluczkich C G a Ja nie naleze do mas F G C Jak przejsc przez las obledu? Gdy wokol czai sie smierc Moze sie przyznac do bledow? Tak nieuchronnych jak pech ref. Krzyczec dajcie mi krzyczec C G Krzyk to przezycie, to piekna rzecz a F Skrzydla dajcie mi skrzydla C G Ziemia mi zbrzydla, odlece stad F C Spokoj dajcie mi spokoj Chociaz raz w roku tak bardzo chce Trumne dajcie mi trumne Moze gdy umre bedzie mi lzej 2. Smutnego zycia bariera Kresem szalonej drogi tej Smierc nowe drzwi nam otwiera Strach tak bez trwogi tam wejsc Gdybys sie dzisiaj urodzil A jutro umrzec bys mial Czy bys sie na to zgodzil I czy bys tego chcial ref. Krzyczec dajcie mi krzyczec CG Krzyk to przezycie, to piekna rzecz aF Skrzydla dajcie mi skrzydla CG Ziemia mi zbrzydla, odlece stad FC Spokoj dajcie mi spokoj Chociaz raz w roku tak bardzo chce Trumne dajcie mi trumne Moze gdy umre bedzie mi lzej (wolniej) : Trumne zabierzcie trumne CG I tak nie umre bo chce mi sie zyc! FC
Data dodania: 2007-03-02 Dodał: chajchet Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
7 + 2 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!