LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 305
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 2
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1202
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Opracowanie

Harcerska Miłość 2

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych

C a Przychodzisz codziennie do naszej harcówki d G Dla ślicznej druhenki przynosisz borówki C a Przychodzisz codziennie, sam nie wiesz dlaczego d G Ten obóz tak działa na ciebie kolego F G C ref: Harcerska miłość to jakby nic nie było a d G C C7 to jakby nam sie snilo to jakby zawiał wiatr, jesienny wiatr F G C Harcerska miłość, na warcie fajnie było a d G C I gwiazdy się liczyło od zmierzchu, aż po świt Gdy rano ci kumpel zwiastuje pobudkę Ty patrzysz na niego i oczy masz smutne Bo twoja dziewczyna ze swoją drużyną zdobywa sprawnośći, niepewna milosci Harcerska miłość... Chcesz odejść daleko, już jesteś w pół drogi Gdy nagle ci chusta upada pod nogi To chusta dziewczyny, dla ciebie jest znakiem że jesteś harcerzem i fajnym chłopakiem Harcerska miłość...
Data dodania: 2007-06-16 Dodał: gc1 Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
4 + 7 =

Zgłoś nadużycieReklama - 2019-06-27 10:24:03
Reklama
Reklama
Zgłoś nadużycietomek1987 - 2009-07-18 13:27:02
tomek1987 napisał/ajak to leci ??? może podacie podpowiedź do tej piosenki jak ją bić ???
tomek1987
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!