LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 305
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 2
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 881
    Ostatnie 7 dni: 11
  • Opracowanie

Hymn Szarych Szeregow

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
1. Będziemy szli przez Polskę Szarymi Szeregami a E a I będzie prawo z nami i będzie Bóg nad nami a E a I będziem szli jak hymny wskroś miast, wskroś wsi, polami C G E a I będziem równać w prawo Szarymi Szeregami a E 2. Gdy rzucą nam wyzwanie ze wschodu czy z zachodu Zawisza miecz nam poda i ruszym do pochodu Zadudni ziemia czarna gąsienic tysiącami I będziem szli do boju Szarymi Szeregami 3. Rozniosą się fanfary echami rozgłośnymi Hen, po piastowskiej ziemi szarżami husarskimi Za nami pójdzie naród z orłami, sztandarami Powiedziem go szpalerem Szarymi Szeregami 4. I będziem gmach budować w harcerskim twardym znoju Otworzym w nim podwoje dla prawdy i pokoju I będzie Polska mowa, my będziem Polakami I stanie straż przed gmachem Szarymi Szeregami 5. Na straży polskich granic będziemy wiecznie stać Szarymi Szeregami, szara harcerska brać I będziem trwać kamieniem wzdłuż dróg drogowskazami I wieść będziemy młodych Szarymi Szeregami
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
2 + 8 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!