LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 305
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 2
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 800
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Opracowanie

Jasnowlosa

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Na tańcach ją poznałem długowłosą bląd G C G dziewczynę moich marzeń nie wiadomo skąd G C D ona się tam wzięła piękna niczym kwiat G C F czy jak syrena wyszła z morza cz ją przygnał wiatr G C G Ref : Żegnaj Irlandio czas w drogę mi już G C G w porcie gotowa stoi moja łódź G C D na wielki ocean przyjdzie mi zaraz wyjść G C F i pożegnać się z dziewczyną na Long Schere G C G Ref :Żegnaj Irlandio czas w drogę mi już ... Ująłem ją za rękę delikatną jak latem mały motyl albo róży kwiat poszedłem z nią na spacer wsłuchać się w szum fal pokazałem jasnowłosej piękny morza czar Ref :Żegnaj Irlandio czas w drogę mi już ... Za chwilę wypływamy w długi trudny rejs z dziewczyną moich marzeń przyjdzie rozstać się żagle pójdą w górę wiatr nas pogna w przód i przez morza mnie poniesie ty zostaniesz tu
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
3 + 1 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!