LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Koszulki z logo serwisu

Oficjalne koszulki serwisu Gitarius.pl. Do wyboru różne rodzaje, kolory, wzory...

Cena koszulki:

Zobacz T-shirty

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 305
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 2
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 847
    Ostatnie 7 dni: 2
  • Opracowanie

Jasnowlosa

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Na tańcach ją poznałem długowłosą bląd G C G dziewczynę moich marzeń nie wiadomo skąd G C D ona się tam wzięła piękna niczym kwiat G C F czy jak syrena wyszła z morza cz ją przygnał wiatr G C G Ref : Żegnaj Irlandio czas w drogę mi już G C G w porcie gotowa stoi moja łódź G C D na wielki ocean przyjdzie mi zaraz wyjść G C F i pożegnać się z dziewczyną na Long Schere G C G Ref :Żegnaj Irlandio czas w drogę mi już ... Ująłem ją za rękę delikatną jak latem mały motyl albo róży kwiat poszedłem z nią na spacer wsłuchać się w szum fal pokazałem jasnowłosej piękny morza czar Ref :Żegnaj Irlandio czas w drogę mi już ... Za chwilę wypływamy w długi trudny rejs z dziewczyną moich marzeń przyjdzie rozstać się żagle pójdą w górę wiatr nas pogna w przód i przez morza mnie poniesie ty zostaniesz tu
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
7 + 0 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!