LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Koszulki z logo serwisu

Oficjalne koszulki serwisu Gitarius.pl. Do wyboru różne rodzaje, kolory, wzory...

Cena koszulki:

Zobacz T-shirty

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 305
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 2
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1036
    Ostatnie 7 dni: 3
  • Opracowanie

Kamyk

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
mmmm mmmm na na na na d C on zawsze będzie jednym z nas! d 1) Nie znaliśmy cię, nie znaliśmy cię d Ty nie znałeś nas, ty nie znałeś nas C Połączył nas Krzyż, połączył nas Krzyż d A rozdzielił czas, a rozdzielił czas C nieubłagany, zimny czas! d Ref : Kamykiem wciąż zwiemy cię i każdy F C d dzielnym chce tak jak Antek być F C d wskazałeś nam całym życiem swoim jak F C d lepszym się stać F C jak trzeba żyć! d 2) Bywało że wiatr, bywało że wiatr Zły w oczy mu wiał, zły w oczy mu wiał Lecz Kamyk jak mur, lecz Kamyk jak mur Przy prawdzie stał, przy prawdzie stał jak szaniec pod ostrzałem stał 3) Ty wodzem nam bądź, ty wodzem nam bądź I poprowadź nas i poprowadź nas Gdzie ogniska moc, gdzie ogniska moc I harcerski szlak i harcerski szlak Byśmy też mogli być jak ty
Data dodania: 2007-03-11 Dodał: chajchet Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
6 + 0 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!