LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 305
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 2
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 913
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Opracowanie

Kocham w Tobie coś

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych

Kocham w Tobie coś D dobrze nie wiem co A może uśmiech Twój H może dotyk rąk G może oczu blask co przekornie lśni gorący warg smak co wciąż mi się śni. Refren: Łabdaj dibi du dabdaj łabdaj ooo najchętniej bym Cię zjadła.{x2} Pisze słowa te gdy przeczytasz je może zechcesz pomóc mi kto to wie? Powiesz do mnie mała chodź na te jedną noc. Jeśli się spodobasz mi może spełnię Twoje sny. Refren Kiedy widzę Cię myśli Bóg wie gdzie Powietrza mi brak cały świat na wspak Słowa plączą się myśli Bóg wie gdzie co powiedzieć mam by zatrzymać Cię Refren
Data dodania: 2010-01-14 Dodał: kinia-001 Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 2.75 / liczba głosów: 2]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
9 + 1 =

Zgłoś nadużycieReklama - 2018-11-16 06:58:52
Reklama
Reklama
Zgłoś nadużycieDhSisi (gość) - 2014-08-29 17:45:10
 napisał/aChwyty polecam takie: D A e G :)
DhSisi (gość)
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!