LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 305
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 2
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1202
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Opracowanie

Leonardo

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Ja nie wesoła, ale z kokardą D A Biegnę do słonca, hej Leonardo H G A A ja się kręce, bo stać nie warto Naprzód planeto, hej Leonardo! Refren: Dość jest wszystkiego / Dość można wszędzie / x4 Diabeł mnie trzyma, szarpie za uszy Dokąd wariatko chcesz znów wyruszyć A ja gotowa, ja z halabardą Hej! Droga wolna, hej Leonardo! Panie w koronie,panie z liczydłem Nie chce być mrówką, ja chce być strzygłem Moja sława, droga i muzyka Dobra z onego życia omyłka Wyszłam z bylekąd, ale co z tego Zmierzam daleko, hej, hej, kolego Odłóżmy sprawę kochany synku Na jakieś dziewięć miejsc po przecinku Może to bujda, może obłuda Ale pasuje jej to jak ulał
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
3 + 5 =

Zgłoś nadużycieReklama - 2019-06-27 10:17:19
Reklama
Reklama
Zgłoś nadużyciesylwia_strunka - 2007-02-27 18:13:12
sylwia_strunka napisał/ablee nie wyświetla mi się
sylwia_strunka
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!