LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 305
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 2
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 916
    Ostatnie 7 dni: 1
  • Opracowanie

Piesn gromady wloczegow

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
4 pierwsze wersy czytamy nie śpiewamy a w tle gitara Kiedy Ci serce twe poda znak, a G Że czas najwyższy już, a G Powrócić na łonomatki swej, a G Na włóczęgi harcerskiej wkrocz szlak. a E a Nosisz na pierski harcerski krzyż, Na czapce liliii znak. Totemem słońca znczony szlak, A ojcem i matką Ci las. Ref: Więc chodź, więc chodź, tu miejsce twe, C a O dzielny bracie mój, d G Tu zielony skryje Ciebie las, a G Tu zielony skryje Cię strój. a E a /x2 Jak każde ptaszę wolności chcesz, W podniebne szlaki się wzbić, Światło i Ciepło ze słońca brać, Zaś braciom miłość swą dać. Zielona puszcza oddaje nam Swe wdzięki, radosć i czar. Ukryte ścieżki, znaczonyy szlak, Prowadzą do naszych gniazd. Ref: Więc chodź...
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
8 + 3 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!