LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 305
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 2
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 916
    Ostatnie 7 dni: 1
  • Opracowanie

Piosenka instruktorska

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Tam w lesie nad jeziorem, C Wśród wysokich, smukłych drzew F C Wesoły ogień płonie i echo niesie śpiew C G Najmilej nam się gwarzy w tę letnią, jasną noc C F C Młodzi, starzy z ognia czerpią swoją moc C G C Płyną pieśni w letnią noc, C F Tam młodzi starzy z ognia czerpią moc C G C Idziemy prostą drogą, by o nowy walczyć ład O nowe, lepsze życie, o nowy lepszy świat Idziemy ramię w ramię w ten letni jasny dzień A nad nami instruktorska płynie pieśń: Ramię w ramię! Jasny dzień Niech nam harcerska niesie nasza pieśń! Podajmy sobie dłonie i mocny zwiążmy krąg Niech iskra twórczej pracy przenika z rąk do rąk! Romantyzm naszych marzeń w powszedni wplećmy dzień Chodźmy dalej, chodźmy wyżej ponad cień! Instruktorski zwiążmy krąg, Niech przyjaźń krzepi siłę naszych rąk!
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
3 + 0 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!