LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 305
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 2
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1044
    Ostatnie 7 dni: 8
  • Opracowanie

Piosenka instruktorska

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych

Tam w lesie nad jeziorem, C Wśród wysokich, smukłych drzew F C Wesoły ogień płonie i echo niesie śpiew C G Najmilej nam się gwarzy w tę letnią, jasną noc C F C Młodzi, starzy z ognia czerpią swoją moc C G C Płyną pieśni w letnią noc, C F Tam młodzi starzy z ognia czerpią moc C G C Idziemy prostą drogą, by o nowy walczyć ład O nowe, lepsze życie, o nowy lepszy świat Idziemy ramię w ramię w ten letni jasny dzień A nad nami instruktorska płynie pieśń: Ramię w ramię! Jasny dzień Niech nam harcerska niesie nasza pieśń! Podajmy sobie dłonie i mocny zwiążmy krąg Niech iskra twórczej pracy przenika z rąk do rąk! Romantyzm naszych marzeń w powszedni wplećmy dzień Chodźmy dalej, chodźmy wyżej ponad cień! Instruktorski zwiążmy krąg, Niech przyjaźń krzepi siłę naszych rąk!
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
9 + 2 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!