LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 305
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 2
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1119
    Ostatnie 7 dni: 16
  • Opracowanie

Powroty

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Boje się nieba w twoich oczach D Jeszcze drżysz ze zmęczenia i potu G Swiat chcesz dzielić na białe i czarne A Miły boje się twoich powrotów GAD Refren: Drżysz jeszcze, oczy zamglone G Zrobisz wszystko o co poprosze A Muszę wierzyć przecież mnie kochasz h Krótka chwila i wracasz G Krótka chwila i wracasz A Krótka chwila i wracasz na morze GD Boję się chmur nad twoim czołem Kiedy ręce do krwi otarte Dumnie kładziesz przedemną na stole Miły boję sie twoich powrotów Boje się morza w twoich myślach Kiedy jesteś do drogi już gotów Leżysz przy mnie, oczy otwarte Miły boję się twoich powrotów
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 3.5 / liczba głosów: 2]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
1 + 6 =

Zgłoś nadużycieReklama - 2019-04-24 02:04:44
Reklama
Reklama
Zgłoś nadużycieD0m1n1k4 (gość) - 2011-11-01 10:52:39
 napisał/aZna ktoś może bicie ?
D0m1n1k4 (gość)
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!