LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Koszulki z logo serwisu

Oficjalne koszulki serwisu Gitarius.pl. Do wyboru różne rodzaje, kolory, wzory...

Cena koszulki:

Zobacz T-shirty

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 305
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 2
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 916
    Ostatnie 7 dni: 1
  • Opracowanie

Preludium dla Leonarda

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Na parterze w mojej chacie D Mieszkał kiedyś taki facet, G D Który dnia pewnego cicho do mnie rzekł: C G D Gdy zachwycisz się dziewczyną, C G Nie podrywaj jej na kino, D A Ale patrząc prosto w oczy, szepnij słowa te: C G D Ref: Jestem taki samotny h G Jak palec albo pies. D A Kocham wiersze Stachury C G I stary dobry jazz. D A D Szczęścia w życiu nie miałem, h G Rzucały mnie dziewczyny. D A Szukam ciechego portu, C Gdzie okręt mój zawinie. G D Po tych słowach z miłosierdzia Padła już nie jedna twierdza I nie jedna cnota chyżo poszła w las. Ryba bierze na robaki A panienka na tekst taki, Który zawsze mówię, patrząc prosto w twarz. Ref: Jestem taki... Kiedy szał pierwszych zrywów minął Zakochałem się w dziewczynie Z Którą się na całe życie zostać chce Chciałem rzec: będziemy razem Zrozumiała mnie od razu I jak echo wyszeptała słowa te. Ref: Jesteś taki samotny Jak palec albo pies. Kochasz wiersze Stachury I stary dobry jazz. Szczęscia w życiu nie miałeś, Rzucały Cię dziewczyny. Szukasz ciechego portu, Gdzie okręt twój zawinie.
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 5 / liczba głosów: 1]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
1 + 0 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!