LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 305
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 2
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 912
    Ostatnie 7 dni: 1
  • Opracowanie

Preludium dla Leonarda

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Na parterze w mojej chacie D Mieszkał kiedyś taki facet, G D Który dnia pewnego cicho do mnie rzekł: C G D Gdy zachwycisz się dziewczyną, C G Nie podrywaj jej na kino, D A Ale patrząc prosto w oczy, szepnij słowa te: C G D Ref: Jestem taki samotny h G Jak palec albo pies. D A Kocham wiersze Stachury C G I stary dobry jazz. D A D Szczęścia w życiu nie miałem, h G Rzucały mnie dziewczyny. D A Szukam ciechego portu, C Gdzie okręt mój zawinie. G D Po tych słowach z miłosierdzia Padła już nie jedna twierdza I nie jedna cnota chyżo poszła w las. Ryba bierze na robaki A panienka na tekst taki, Który zawsze mówię, patrząc prosto w twarz. Ref: Jestem taki... Kiedy szał pierwszych zrywów minął Zakochałem się w dziewczynie Z Którą się na całe życie zostać chce Chciałem rzec: będziemy razem Zrozumiała mnie od razu I jak echo wyszeptała słowa te. Ref: Jesteś taki samotny Jak palec albo pies. Kochasz wiersze Stachury I stary dobry jazz. Szczęscia w życiu nie miałeś, Rzucały Cię dziewczyny. Szukasz ciechego portu, Gdzie okręt twój zawinie.
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 5 / liczba głosów: 1]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
6 + 8 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!