LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 305
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 2
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 884
    Ostatnie 7 dni: 11
  • Opracowanie

Przezyc

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
1. G h e Zapomniałam siebie w Bieszczadach C D G zagubiłam się w brzasku dnia a h e rozpuściłam włosy na falach


C D starym bukom dodałam lat. G h e Zadziwiły się połoniny C D G zatarł ślad mój bieszczadzki trakt a h e nawet drobne okruchy pamięci C D porozrzucał po lasach wiatr. Ref.: G h e By przeżyć, C D to co w sercu wciąż miłością się tli. G h e By przeżyć, C D spokój zwykłych, dobrych, szczęśliwych dni. C a I to co było i co będzie C D G i nie spełnione sny. 2. Przegoniłam mgłą po ścierniskach G h e pozwoliłam odpocząć snom C D G wygasiłam ogień w ogniskach a h e przeżegnałam zielony dom. C D Jeszcze tylko trochę dopatrzę G h e jeszcze w duszy wyrzeźbię ślad C D G i odejdę i znowu powrócę a h e by spróbować tak jak od lat. C D Ref.: By przeżyć...
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
9 + 5 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!