LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 305
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 2
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1178
    Ostatnie 7 dni: 18
  • Opracowanie

Ptaki ptakom

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Wybiegani, wysłuchani, wybawieni D A D Siądźcie w koło do ogniska mego stóp G A D Chcę powiedzieć wam o tamtej złej jesieni G A D h Z której przyszedł ten harcerski leśny grób G A Myśli mieli rozczochrane tak jak dzisiaj I mundury te dzisiejsze mieli też Lecz stanęli w pogotowiu, gdy padł wystrzał I bronili tej najwyższej z wszystkich wież Harcerze, którym słowa na ustach zamierały D h G A Harcerki, którym uśmiech zabrał wojny czas D h G A Jak ptaki po przestworzach lasu szybowały G A D h By upaść jak puszczony bez pamięci głaz G A Mogli odejść, mogli uciec w swoje jutro Nikt by słowa wypowiedzieć nie był śmiał Lecz zostali, chociaż było im tak trudno Gdy za strzałem padał ciągle drugi strzał To dla Polski tak czuwali dniem i nocą Polski sztandar osłaniali piersią swą I odeszli, kiedy wzięto ich przemocą Aby w ziemię wtopić całą duszę swą Niech im pokłon odda nasze pokolenie Tym, co umrzeć tam musieli mimo snów I gdy przyjdą, by podeptać wam marzenia Polski sztandar osłonimy piersią swą
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
0 + 2 =

Zgłoś nadużyciezoha:) - 2008-01-16 21:18:55
zoha:) napisał/aa może ktoś wie jakie są do tego bicia?? :)
zoha:)
Zgłoś nadużycieFlappy - 2007-06-11 00:05:24
Flappy napisał/aJedna poprawka, powinno być "I spadały jak puszczony, bez nadziei głaz".
Flappy
Zgłoś nadużycieReklama - 2019-05-20 14:33:47
Reklama
Reklama
Zgłoś nadużyciepomarańcza - 2007-03-31 17:15:16
pomarańcza napisał/abardzo ładne słow i na pewno bardzo ładna piosenka szkoda że nie wiem jak leci do niejmelodia...
pomarańcza
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!