LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 305
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 2
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 884
    Ostatnie 7 dni: 11
  • Opracowanie

Pytania

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych

1.O czym marzyłeś druhu młody depcząc stopami granie Tatr? a d E a Jakie marzenia i przygody wyśpiewał ci tatrzański wiatr? a d E a Jak piłeś radość kroplą rosy i jak ogarniałeś sercem świat? a d G a I jak na przyszłe twoje losy rzuciłeś czynu trwały ślad? a d E a Ref.Gdzie jesteście Rudy, Alku, Zośko? a d Gdzie jesteście gdzie twe dzieci Polsko? 2x G aG a 2.O czym marzyłeś druhu młody gdy nagle pękł twych marzeń świat? a d E a Jakie tęsknoty w chwili trwogi rozwiał okrutny dziejów wiatr? a d E a Jak wybrnąłeś z toni wojny i jak uciekałeś od swych snów? a d G a Jak stało się że tak spokojny odszedłeś aby wrócić znów? a d E a 3.O czym dziś myślisz druhu młody stojąc gdzie krzyży białych ślad? a d E a O czym dziś myślisz i co chciałbyś zachować w sercu z tamtych lat? a d E a Jak to się dzieje że pamiętasz, jak to się dzieje że ich znasz? a d G a A może tobie o nich śpiewa odwieczną pieśń echo tatr? a d E a
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
5 + 5 =

Zgłoś nadużycieebi92 - 2007-09-05 19:23:53
ebi92 napisał/ao ile sie nie myle do tej piosenki bicia są takie : dół dół góra góra dół góra jesli nie piszcie na moje gg 155554 ;)
ebi92
Zgłoś nadużyciepomarańcza - 2007-03-31 17:20:31
pomarańcza napisał/akolejna piękna piosenka której niestey nie było mi dane zanć melodi... :(
pomarańcza
Zgłoś nadużycieReklama - 2018-07-23 05:51:16
Reklama
Reklama
Zgłoś nadużyciekfiatuszek - 2007-02-15 13:00:49
kfiatuszek napisał/asuper!!! Nigdzie indziej nie udało mi się znaleźć chwytów do tej piosenki :D
kfiatuszek
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!