LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Koszulki z logo serwisu

Oficjalne koszulki serwisu Gitarius.pl. Do wyboru różne rodzaje, kolory, wzory...

Cena koszulki:

Zobacz T-shirty

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 305
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 2
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1124
    Ostatnie 7 dni: 16
  • Opracowanie

Rzeka historii

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Powrócimy do naszych korzeni, A E Do źródła naszego istnienia, D A Gdzie lwowski harcerski strumyk W rzekę historii się zmienia. Wodo gasząca pragnienia Serc wielu skautów, harcerzy,


W dzień odzyskania wolności Na cały kraj się rozszerzysz. Płyń nam zawsze i nie ustawaj, D E O wielka rzeko historii, fis Ogłaszaj światu przeszłość naszą, D A Ideały harcerskiej drogi. E A Stałaś się silna szeroka Uczyłaś służby, braterstwa, Gdy twe nurty krwią zbroczono, Dałaś dowód odwagi i męstwa. Chciano cię zniszczyć, zgładzić, Ty broniłaś ofiarnie swych brzegów, Za które życie oddali Harcerze z Szarych Szeregów. Płyń nam zawsze... Próbowano cię zatrzymać, Zmienić bieg, kierunek i nazwę. Miałaś być rzeką czerwoną, My toczyliśmy o ciebie walkę. Dziś znów jesteś naszą drogą, Znaczoną przez krzyż i lilijkę, Wędrujemy ku tym ideałom, Śpiewając o tobie piosenkę. Płyń nam zawsze...
Data dodania: 2007-03-01 Dodał: chajchet Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
8 + 8 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!