LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Koszulki z logo serwisu

Oficjalne koszulki serwisu Gitarius.pl. Do wyboru różne rodzaje, kolory, wzory...

Cena koszulki:

Zobacz T-shirty

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 305
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 2
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 912
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Opracowanie

Watra III

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
1. Gasną słowa, gasną słowa a C Nie potrzeba więcej nic F E Gaśnie watra, gaśnie watra Chociaż nastrój w nas się tli Jeszcze chwila, jeszcze chwila Jeszcze tylko jeden dech


Kilka iskier, kilka iskier Ciepły dym i parę łez ref.: Noc w Bieszczadach, noc w Bieszczadach a C Dobrze że nie jesteś sam F E Noc w Bieszczadach, noc w Bieszczadach Najpiękniejsza jaką znam Za jej dotyk, za jej dotyk Za jej lekko gorzki smak Tysiąc nocy, tysiąc nocy W wielkim mieście moge dać 2. Milkną drzewa, milkną drzewa Nad dachami cisza trwa NIe przerywaj nie przerywaj Lepiej zaśnij czekaj dnia MOżesz zbudzić, możesz zbudzić Co zapadło w wielki sen Lepiej zaśnij, lepiej zaśnij Wtedy nic nie stanie się 3. Kiedy w domu, kiedy w domu Cztery ściany ciepły kąt Drzwi zamknięte, drzwi zamknięte Jak bezpieczna jest ta noc Chciałbyś wrócić, chciałbyś wrócić Chciałbyś poczuć znowu lęk Przed tym lichem, przed tym lichem Co w BIeszczadach drzemie też
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
7 + 8 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!