LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 305
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 2
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 875
    Ostatnie 7 dni: 10
  • Opracowanie

Wędrówka

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
1. O wędrówce śpiewać chcemy C o obozach, dzikich rajdach e zimą, latem czy jesienią F jedne w nas uczucia drzemią. f Pozwól zaczarować się C i uwierzyć w zielony sen e świeży chaust powietrza weź F wtedy na pewno poczujesz to też. f Ref.: I ruszysz, gdzie zielony wiedzie szlak C e przez błotniste drogi, kocie łby e F drużyna ja i ty (ja i ty). F f Gdzie zieleń odnajdują się z czerwienią C e gdzie marzenia twoje drzemią e F przez pięć szarych dni, szarych dni. F f 2. Tygodniowe sprawy miną znowu piątek 13- tego wieczór znów pakujesz plecak swój wytrzepując z niego kurz. Już ostatnie wymieniasz spojrzenia jeszcze coś powie mama, tato i wyruszasz piąta rano kiedy wszyscy jeszcze śpią. Ref.: I ruszysz...
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
6 + 8 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!