LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 305
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 2
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 911
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Opracowanie

Wieczór

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
1.Spójrz, odchodzi noc, D G Odchodzi tam gdzie rosną maki. e A Maków łan i bławatków modry wzór, h G Modry wzór na czerwonym dywanie. e A Posłuchaj, gdzieś daleko ktoś gra, D G Zmienia wciąż rytm na przekór. e A A jutro pójdziesz ze mną odmieniona przez świt, e h Uśmiechnięta, rozmarzona, zawstydzona jak nikt. G A I zagrają nam muzyki wszystkich dni, e G Wszystkich nocy otulanych w dobry sen. D Gdy do tańca razem już będziemy szli, e G A najdłuższy z tańców to jest właśnie ten. D I zagrają nam muzyki wszystkich dni, e G Wszystkich nocy otulanych w dobry sen. D 2.Szept, najcichszy szept, Oddać ma najgłębszą ciszę. Możesz nic nie mówić i tak wiem, Co się w myślach twych zapisze. Świeć, świeć mi gwiazdo w tę noc, Nie chcę sama wchodzić w przyszłość. A jutro kiedy będę odmieniona przez świt, Uśmiechnięta, rozmarzona, zawstydzona jak nikt. I zachwycą nas pejzaże wszystkich zim, Wszystkich wiosen, w których wieczne lato trwa. A zmęczeni mocno malowaniem tym, Rozbijemy o podłogę trochę szkła. I zachwycą nas pejzaże wszystkich zim, Wszystkich wiosen, w których wieczne lato trwa.
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
4 + 9 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!