LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Koszulki z logo serwisu

Oficjalne koszulki serwisu Gitarius.pl. Do wyboru różne rodzaje, kolory, wzory...

Cena koszulki:

Zobacz T-shirty

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 305
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 2
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1020
    Ostatnie 7 dni: 22
  • Opracowanie

Wieczór

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych

1.Spójrz, odchodzi noc, D G Odchodzi tam gdzie rosną maki. e A Maków łan i bławatków modry wzór, h G Modry wzór na czerwonym dywanie. e A Posłuchaj, gdzieś daleko ktoś gra, D G Zmienia wciąż rytm na przekór. e A A jutro pójdziesz ze mną odmieniona przez świt, e h Uśmiechnięta, rozmarzona, zawstydzona jak nikt. G A I zagrają nam muzyki wszystkich dni, e G Wszystkich nocy otulanych w dobry sen. D Gdy do tańca razem już będziemy szli, e G A najdłuższy z tańców to jest właśnie ten. D I zagrają nam muzyki wszystkich dni, e G Wszystkich nocy otulanych w dobry sen. D 2.Szept, najcichszy szept, Oddać ma najgłębszą ciszę. Możesz nic nie mówić i tak wiem, Co się w myślach twych zapisze. Świeć, świeć mi gwiazdo w tę noc, Nie chcę sama wchodzić w przyszłość. A jutro kiedy będę odmieniona przez świt, Uśmiechnięta, rozmarzona, zawstydzona jak nikt. I zachwycą nas pejzaże wszystkich zim, Wszystkich wiosen, w których wieczne lato trwa. A zmęczeni mocno malowaniem tym, Rozbijemy o podłogę trochę szkła. I zachwycą nas pejzaże wszystkich zim, Wszystkich wiosen, w których wieczne lato trwa.
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
9 + 9 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!