LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Koszulki z logo serwisu

Oficjalne koszulki serwisu Gitarius.pl. Do wyboru różne rodzaje, kolory, wzory...

Cena koszulki:

Zobacz T-shirty

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 305
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 2
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 1020
    Ostatnie 7 dni: 22
  • Opracowanie

Wieża spadochronowa

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych

Wybiegani wysłuchani wybawieni A E fis Siadxcie wkoło do ogniska mego stóp D E A Chcę powiedzieć wam o tamtej zlej jesieni D E A fis Z której przyszedł ten harcerski leśny grób h E Mieli mysli rozczochrane jak my dzisiaj I mundury te dzisiejsze mieli też Lecz staneli w pogodowiu gdy padł wystrzał I bronili tej najwyższej z wszystkich wież Ref: Harcerze którym słowa na ustach zamierały A D E Harcerki którym uśmiech zabrał wojnmy czas A D E Jak ptaki po przestworzach losu szybowaly A E fis By upaść jak rzucony w beznadziei głaz h E Mogli odejśc mogli uciec w swoje jutro Nikt by słowa im powiedzieć nie był śmiał Lecz zostali chociaż było im tak trudno Choć za strzałem padał ciągle drugi strzał To dla Polski tam czuwali dniem i nocą Polski sztandar osłaniali własną krwią Lecz odeszli kiedy wzieto ich przmoca Aby w ziemie wtopić cała dusze swą Ref: Harcerze ... Niech i nasz odda pokłon pokolenie Tym co umrzeć tam musieli mimo snów I gdy przyjda by odebrać nam marzenia Polski sztandar my osłonił piersią swa Wybiegani wysluchani wybawieni Siądźcie wkoło do ogniska mego stóp Chcę powiedzieć wam o tamtej złej jesieni Z której przyszedł ten harcerski lesny grób Ref: Harcerze ...
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
1 + 6 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!