Logowanie



Pamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 305
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 2
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 840
    Ostatnie 7 dni: 10
  • Opracowanie

Załęczańska ballada

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych

Czasem nam do głowy wpada, by głęboką nocą d D D7 g Powędrować na kraj świata i nie pytać: po co? C F E7 A7 Z marzeniami na wyścigi pędzimy w nieznane, d D D7 g A tu warta opowiada dziwy niesłychane. C F E7 A7 Ref: Że prócz ogniska o coś nam chodzi, g A7 d Że prócz piosenek coś w sercu tkwi. g A7 d A7 Że prócz wędrówki coś trzeba zrobić, g C7 F d Że bez przyjaciół nie można żyć. g A7 d A7 d Księżyc rozsiadł się na młynie, rzeka baje plecie, Przykucnęła noc przy ogniu- ciepło jej tu przecież. Przy płomieniach, w naszym kręgu miejsce zawsze czeka. Zanuć z nami, siądź przy ogniu- przyszedłeś z daleka. Ref: Bo prócz ogniska o coś nam chodzi, Bo prócz piosenek coś w sercu tkwi. Bo prócz wędrówki coś trzeba zrobić, Bo bez przyjaciół nie można żyć.
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
0 + 1 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!