LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Koszulki z logo serwisu

Oficjalne koszulki serwisu Gitarius.pl. Do wyboru różne rodzaje, kolory, wzory...

Cena koszulki:

Zobacz T-shirty

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 305
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 2
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 912
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Opracowanie

Załęczańska ballada

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Czasem nam do głowy wpada, by głęboką nocą d D D7 g Powędrować na kraj świata i nie pytać: po co? C F E7 A7 Z marzeniami na wyścigi pędzimy w nieznane, d D D7 g A tu warta opowiada dziwy niesłychane. C F E7 A7 Ref: Że prócz ogniska o coś nam chodzi, g A7 d Że prócz piosenek coś w sercu tkwi. g A7 d A7 Że prócz wędrówki coś trzeba zrobić, g C7 F d Że bez przyjaciół nie można żyć. g A7 d A7 d Księżyc rozsiadł się na młynie, rzeka baje plecie, Przykucnęła noc przy ogniu- ciepło jej tu przecież. Przy płomieniach, w naszym kręgu miejsce zawsze czeka. Zanuć z nami, siądź przy ogniu- przyszedłeś z daleka. Ref: Bo prócz ogniska o coś nam chodzi, Bo prócz piosenek coś w sercu tkwi. Bo prócz wędrówki coś trzeba zrobić, Bo bez przyjaciół nie można żyć.
Data dodania: 2006-07-21 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
6 + 6 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!