LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 8447
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 6
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 58873
    Ostatnie 7 dni: 24
  • Opracowanie

Akurat - Dzwon ciszy

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
riff: bić kostką tylko w dół delikatnie tłumiąc struny prawą ręką E:----------------------------- H:----------------------8------ G:--------7----------7-9-9-7-9- D:-----7-9-9-7-9--7-9---------- A:-7-10------------------------ E:----------------------------- ref: e G A (barowe, od e na 7 progu, potem G na 10 i A na 12) mostek: e D E:-x-7-x-7-x-7-x-7-x-7-x-7--5-x-x-x-x- H:-x-8-x-8-x-8-x-8-x-8-x-8--7-x-x-x-x- G:-x-9-x-9-x-9-x-9-x-9-x-9--7-x-x-x-x- D:-x-9-x-9-x-9-x-9-x-9-x-9--7-x-x-x-x- A:-x-7-x-7-x-7-x-7-x-7-x-7--5-x-x-x-x- E:-x---x---x---x---x---x------x-x-x-x-
Data dodania: 2006-07-20 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
8 + 1 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!