LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Koszulki z logo serwisu

Oficjalne koszulki serwisu Gitarius.pl. Do wyboru różne rodzaje, kolory, wzory...

Cena koszulki:

Zobacz T-shirty

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 8447
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 6
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 25581
    Ostatnie 7 dni: 1030
  • Opracowanie

Armia - Buraki kapusta i sól

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
wejście: E-------- H--3----- G--2----- D--0-----


A--0----- D--0----- wejście do zwrotki: E--------------------------------------------- H--6-----------------------------8------------ G--5-----------------------------7------------ D--3-----------------------------5------------ A--3-----------------------------5------------ D--3-----------------------------5------------ ta historia jest... jak mało co z przesterem: E---------------------------------------------------- H---------------------------------------------------- G---------------------------------------------------- D--3-----------------------------5----------0-5------ A--3-----------------------------5----------0-5------ D--3-----------------------------5----------0-5------ ja uciekłem... 140 raz przejście: E--- 190 ----------- I ------------- I ---------------- I ------------------ H-------------- I ------------- I ---------------- I ------------------ G-------------- I ------------- I ---------------- I ------------------ D--3----5--0--- I -3----5--0--- I -3----5/8-7-5--- I -3----5/8-7-5----- A--3----5--0--- I -3----5--0--- I -3----5/8-7-5--- I -3----5/8-7-5----- D--3----5--0--- I -3----5--0--- I -3----5/8- 427 7-5--- I -3----5/8-7-5----- przejście 2 i końcówka: E-----------------------/10--------- H--3-------------------/10--------- G--2-------------------/10--------- D---0--------------------0---------- A---0--------------------0---------- D----------------------------------- (dwie gitary grają to samo z lekkim przesunięciem w czasie) E---------------------------- H---------------------------- G---------------------------- D--3---------2---------5----- A--3---------2---------5----- D--3---------2---------5----- buraki, kapusta i sól
Data dodania: 2006-07-20 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
2 + 2 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!