LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 8447
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 6
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 22976
    Ostatnie 7 dni: 31
  • Opracowanie

Brudne Dzieci Sida - Nol fjuczer

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych

A G D Nienawidzę świata wszyscy mnie wkurwiają Kiedy chcę coś zrobić to mi zabraniają Chciałbym żyć jak człowiek ale mi nie dają Nienawidzę świata wszyscy mnie wkurwiają A G D Noł fjuczer Noooł! Nienawidzę świata ludzie są chujami Wszyscy jednakowi wszyscy tacy sami Pełni nienawiści źli i pojebani Nienawidzę świata ludzie są chujami Noł fjuczer Noooł! Nienawidzę świata ludzie to skurwiele Chcą mi wszystko zabrać choć mam tak niewiele Chyba się pochlastam będzie mi weselej Nienawidzę świata ludzie to skurwiele Noł fjuczer Noooł! Nie mam już nadziei jestem już przegrany Czekam aż nadejdzie dzień oczekiwany Zapierdolę mamę zapierdolę brata Nienawidzę ludzi nienawidzę świata Noł fjuczer Noooł!
Data dodania: 2006-07-20 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
3 + 5 =

Zgłoś nadużycieReklama - 2018-12-15 03:45:46
Reklama
Reklama
Zgłoś nadużycieAnarchistka (gość) - 2011-10-09 20:12:36
 napisał/aJakie jest do tego bicie? ಠ_ಠ
Anarchistka (gość)
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!