LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 8447
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 6
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 58978
    Ostatnie 7 dni: 12
  • Opracowanie

Czesław Śpiewa - W sam raz

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Zwrotka: c f Ja tak sobie marzę, c B że jesteśmy w siódmym niebie, c f c B że nadszedł czas i w sam raz trafiło tam każde z nas... Solo: E-------8-------------------8----------------------------- H-----8---11---8---9------8----11--------11---8----------- G------------------------------------10------------10--8-- D--------------------------------------------------------- A--------------------------------------------------------- E--------------------------------------------------------- c f Tak oczywiście... c B wybrałem milczeć, inaczej... c f c I z tą pieśnią zostałem sam, bo tobie brak... B których ja już nie... Refren: c f c B I mówią mi, że Twoje serce tak chciałoby rozbawić... Solo: E-------8-------------------8------------------------------ H-----8---11---8---9------8----11--------11---8------------ G------------------------------------10------------10---8-- D---------------------------------------------------------- A---------------------------------------------------------- E---------------------------------------------------------- E-------8---------------11------8--------------------------- H-----8---11---8---9------9---8---11-9-----11---8----------- G--------------------------------------10------------10---8- D----------------------------------------------------------- A----------------------------------------------------------- E----------------------------------------------------------- itd. Zapis akordów: c E--3------------ H--3---4-------- G--3-------5---- D--3-------5---- A--3------------ E--3------------ f E--1------------ H--1------------ G--1------------ D--1------------ A--1-------3---- E--1-------3---- B E--6------------ H--6------------ G--6------------ D--6-------8---- A--6-------8---- E--6------------
Data dodania: 2011-05-06 Dodał: margab Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
2 + 5 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!