LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 8447
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 6
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 8102
    Ostatnie 7 dni: 95

Zapis akordów

  • Opracowanie

Feel - Gorzkie dymy

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
G D G 1. Gorzkie dymy nad... G C G kiedy rano opuszcza... G C i schodzimy w noc G C D schodzimy w głąb... D G bo jesteśmy stąd G D G 2. W moim mieście... C G D i słońce chmu... G C G C i nie lekko jest k... D G ciemny węgiel gor... C G Ref. Lecz każdy h... D G choć uśmiech... C G jak kwiatek na ka... D G D i jak dobroć co w... G D G 3. Nasze miasto ko... G C G bo pieśń jes... G C G C co zerwałeś je i... D G albo trzymasz... G D G 4.w moim mie... C G D i lekkich słów... G C G C ale kiedy tu ludzie... D to jest NIE a kiedy TAK G to mówią TAK C G Ref. Lecz każdy h... D G choć uśmiech... C G jak kwiatek na ka... D G D i jak dobroć co w... G D G Gorzkie dymy nad mi... G C G kiedy rano opuszcza... G C G C i schodzimy w no... D G naszej ziemi bo... G jesteśmy stąd...
Data dodania: 2011-07-30 Dodał: Piszczal Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 4 / liczba głosów: 2]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
4 + 4 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!