LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 8447
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 6
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 25609
    Ostatnie 7 dni: 967
  • Opracowanie

Gąssowski Wojciech - Gdzie sie podzialy tamte prywatki

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
G H7 e E7 Gdzie się podziały ................ a7 A7 D D 7 Elvis, Sedaka....................... G H7


Pod paltem......................... e E7 Wieczór z ......................... a7 A7 Same przeboje...................... C D7 Tak bardzo ....................... ref. G e C D D7 G G7 Gdzie sie......... Gdzie te dziewczyny........... C H7 e E7 C D7 G D Gdzie się ........ Tamtych szalonych.............
Data dodania: 2006-07-20 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0.5 / liczba głosów: 1]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
9 + 4 =

Zgłoś nadużyciekaduc - 2008-06-25 21:00:05
kaduc napisał/aA propos sama gram na gitarze i to jest najwspanialsza strona jaka odkryłam. dzięki jej twórcom. jesteście wielcy - młodzi ludzie. Kiedy będę na emeryturze też będę opracowywac chwyty na gitarę nowoczesnych utworów i wam przesyłac. narazie odkurzam stare.
kaduc
Zgłoś nadużycieReklama - 2019-01-22 09:18:12
Reklama
Reklama
Zgłoś nadużyciekaduc - 2008-06-25 20:56:42
kaduc napisał/amłodzi to moje mlode lata i takie prywatki naprawdę mioały miejsce. Jestem belfrem z 28 letnim stażem. muszę wam powiedziec, że wasze obecne impry to chaos nie ma wnich żadnego romantyzmu. wy obecnie spotykacie się żeby się napic, zajarac i coś tam teges, ale my każdą prywatkę przeżywaliśmy naprawdę. Prywatka tak jak głosi tytuł była imprezą prywatną czyli każdy przeżywał ją sam. życzę wam powrotu do takich spotkań. Stara belfera
kaduc
Zgłoś nadużycietggazda - 2007-01-19 14:42:45
tggazda napisał/adobra piosenka a taka stara
mam sentyment do starych Polskich piosenek :)
tggazda
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!