LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Koszulki z logo serwisu

Oficjalne koszulki serwisu Gitarius.pl. Do wyboru różne rodzaje, kolory, wzory...

Cena koszulki:

Zobacz T-shirty

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Komentowane

Statystyki

  • Opracowań: 8447
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 6
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 22864
    Ostatnie 7 dni: 10
  • Opracowanie

Ira - Adres w sercu

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
-rif1-------------------------------------------------------------------- --------2-------------3-------------3------5-3-2------------------------- ------2---2---------2---2---------2---2----4-2-2------------------------- ----2-------2-----2-------2-----2----------4-2-2------------------------- --0-------------0-------------0------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------------- -rif2--------------------------------------------------3-3--0---3-3--0--- --------2-------------3-------------3-------------3----3-3--2---3-3--2--- ------2---2---------2---2---------0---0---------2------0-0--2---0-0--2--- ----2-------2-----2-------2-----2-------2-----0--------0-0--2---0-0--2--- --0-------------0-------------2-------------0----------2-2--0---2-2--0--- -------------------------------------------------------3-3------3-3------ A Asus4 A Niech jak tego A Asus4 Bsus4 Asus4 A Zabierz i adres w Ser - cu skreśl rif1 Jestem dziś tak samotny.... Noce są teraz .... Pewności jakby ... Że świat jest ... Niech będzie ... Zabierz swój ... rif1 Za oknem ... Lecz cóż mu ... Więc w kolejną .... Lubię powłóczyć ... Niech będzie... Zabierz swój ... rif2
Data dodania: 2006-07-20 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
6 + 5 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!