LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Koszulki z logo serwisu

Oficjalne koszulki serwisu Gitarius.pl. Do wyboru różne rodzaje, kolory, wzory...

Cena koszulki:

Zobacz T-shirty

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 8447
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 6
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 58874
    Ostatnie 7 dni: 9
  • Opracowanie

Kleyff Jacek - Nocnoautobusowa

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Intro: a d(sus4) a C G a x2 Kochana, kochana już ..., a d nie tyle w butelce, co... F a nie tyle w butelce, co ... C G złakniony powietrza i ... F a Ty... jak, C G ty wiesz jak, ...F a (zagrywka między zwrotkami C G a d(sus4) a C G) chcę wierzyć ... a że śmierć to... d lecz to, co po... F dla nieumyślnych... a tak wielu... C wie wszystko ... G no to czemu ... F skłócają .... a (x2) A ja chcę wierzyć ...C że śmierć to ... G lecz to, co po ... F dla nieumyślnych ... a tak, tak... C tak, tak... G ...im wyżej ... F - tym głębszy... a (x2) (zagrywka między zwrotkami C G a d(sus4) a C G) Chcę żyć w świecie...a poza snem.... d że jest ziemski... F co ze mnie .... a bo tu każdy, .... C i ci inni .... G Konstantin.... F Bob Marley, ... a Ja chcę żyć w ...C poza snem ... G że jest .... F co ze mnie... a bo tu każdy... C najbardziej... G odchodząc ... F - pojmuje, że... a że Pan, to.... C G że Pan to też... F a że Pan, to... C G że Pan, to.... F a i Mahomet... C G i że Pan to... F a że Pan, to ... C G Dlaczego nie... F a I że Pan, to ... C G i myśl, że ... F a i poczucie szczęścia C G nawet, gdy wichura... F a i przyczyna, że .... C G i skutek, bo rodzi ....F a i każdy Buddha... C G F a ...bo tu każdy(a) ...C najbardziej ... G odchodząc .... F - pojmuje, że to... a tak, tak... C tak, tak... G ...im wyżej... F - tym głębszy sens...a(x2) Maleńka, .... a kolejna ... d ze świata,.... F tu do nas... a ...poranna ... C choć w ... G spod powiek ... F w przesiadce ... a
Data dodania: 2010-01-10 Dodał: Refix Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
3 + 7 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!