LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 8447
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 6
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 22150
    Ostatnie 7 dni: 128
  • Opracowanie

Na Bani - Poezja

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych

Zwrotka: e------5--------1----- H------5--------1----- G------7--------3----- D------7--------3----- A------5--------1----- E------5--------1----- Przejście przed refrenem: F a e------1--------0----- H------1--------1----- G------2--------2----- D------3--------2----- A------3--------0----- E------1--------0----- Refren: (W pewnym momencie przedłuża się Akord 113331, zaraz po nim następuje jeszcze jeden, podejrzewam że C ale mogę się mylić) g Bb Dm7 a e------3--------1-------1-------0------- H------3--------3-------1-------1------- G------3--------3-------2-------2------- D------5--------3-------0-------2------- A------5--------1-------0-------0------- E------3--------1-------0-------0------- Solo fletu (przełożone na gitarę): e---------------5---6-5-6-5---------------- H-------6-5-8-6---8---------6-5-6-5-------- G-----7-----------------------------5-5s7-- D------------------------------------------ A------------------------------------------ E------------------------------------------
Data dodania: 2008-02-20 Dodał: Karolajnana Źródło: http://chords.pl
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
4 + 6 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!