LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Koszulki z logo serwisu

Oficjalne koszulki serwisu Gitarius.pl. Do wyboru różne rodzaje, kolory, wzory...

Cena koszulki:

Zobacz T-shirty

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 8447
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 6
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 22973
    Ostatnie 7 dni: 51
  • Opracowanie

Raz Dwa Trzy - Jesteśmy na wczasach

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Intro: d E g A d | x2 Za oknami... d W górach śniegu moc okrywa... E Czort jedyny... g Co rzuciło mnie w to... A d Na parkiecie... D Wczasowiczów tłum spleciony... g Siedzę tutaj... E A przed sobą mam orkiestrę... A Typ, co szarpie... d Wie, że nadszedł czas, gdy w kimś na... E Czuła struna... g I rozpoczną się góralskie... A d Jest "górala"... D Taniec, gdy masz fart, gdy dziewczę... g Z basem typ to... E Więc szykuje... I już po... A Jesteśmy na... F W tych góralskich... W promieniach... g C Opalamy... F Orkiestra... Skocznego... To nie twoja... g C Że podrywam... F Ta panna Krysia, panna... d Królowała na turnusach nie od... A każdego roku, właśnie o tej... E Przyjeżdżała tu do pensjonatu... A Kuracjuszy rozmarzony... d Śledził wciąż jej każdy gest i... B A
Data dodania: 2011-05-04 Dodał: margab Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0.5 / liczba głosów: 1]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
3 + 4 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!