LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 8447
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 6
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 22973
    Ostatnie 7 dni: 53
  • Opracowanie

The Bill - Transwestyta

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
intro G||--------------------------- D||-----------------2--------- A||---------3-3-2-2--2------- E||--0--3-3------------------- wstęp: E G C H E G C H Miał być dziewczynką, a jest chłopczykiem Bo zamiast członkiem, ktoś zrobił go patykiem Nikt się nie cieszył, że między nogami Zamiast dziury, ma fiuta z jajami G C G D Ref: Gdy był w przedszkolu, to wszyscy się śmiali Bo on bez przerwy się bawił lalkami W spodniach nie chciał chodzić, wolał sukienki Chciał być podobny do małej panienki Pierwsze kłopoty zaczęły się w szkole Bo chodził do kibla damskiego na dole A kiedy przed w-f w szatni się rozbierał Na zmianę ze wstydu bladł i czerwieniał Ref: Bo jak z wstydu nie zapaść się pod ziemię Gdy facet paznokcie maluje lakierem W spodniach nie chce chodzić, woli sukienki Chce być podobny do małej panienki Żył nasz bohater wciąż nieszczęśliwy Golił sobie nogi, brodę i pachwiny Aż w końcu dłużej już nie wytrzymał Odciął se fujarę, teraz jest dziewczyną Ref: Czy to facet, czy kobita Nie to tylko transwestyta Czy to facet, czy kobita, nie ! To tylko transwestyta Czy to facet, czy kobita Nie to tylko transwestyta Transwestyta, transwestyta, ha, ha, ha Transwestyta, ha, ha, ha, ha, ha G Transwestyta
Data dodania: 2006-07-20 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
9 + 6 =

Zgłoś nadużycieReklama - 2018-12-12 08:19:46
Reklama
Reklama
Zgłoś nadużycieOniebu (gość) - 2014-12-01 12:10:31
 napisał/aMożna podac mini solo po wstepie?
Oniebu (gość)
Zgłoś nadużycieBems - 2006-12-06 00:30:09
Bems napisał/ano to jest ok ale tabu tu nie widze
Bems
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!