LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Koszulki z logo serwisu

Oficjalne koszulki serwisu Gitarius.pl. Do wyboru różne rodzaje, kolory, wzory...

Cena koszulki:

Zobacz T-shirty

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 8447
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 6
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 58873
    Ostatnie 7 dni: 26
  • Opracowanie

The Bill - Transwestyta

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
intro G||--------------------------- D||-----------------2--------- A||---------3-3-2-2--2------- E||--0--3-3------------------- wstęp: E G C H E G C H Miał być dziewczynką, a jest chłopczykiem Bo zamiast członkiem, ktoś zrobił go patykiem Nikt się nie cieszył, że między nogami Zamiast dziury, ma fiuta z jajami G C G D Ref: Gdy był w przedszkolu, to wszyscy się śmiali Bo on bez przerwy się bawił lalkami W spodniach nie chciał chodzić, wolał sukienki Chciał być podobny do małej panienki Pierwsze kłopoty zaczęły się w szkole Bo chodził do kibla damskiego na dole A kiedy przed w-f w szatni się rozbierał Na zmianę ze wstydu bladł i czerwieniał Ref: Bo jak z wstydu nie zapaść się pod ziemię Gdy facet paznokcie maluje lakierem W spodniach nie chce chodzić, woli sukienki Chce być podobny do małej panienki Żył nasz bohater wciąż nieszczęśliwy Golił sobie nogi, brodę i pachwiny Aż w końcu dłużej już nie wytrzymał Odciął se fujarę, teraz jest dziewczyną Ref: Czy to facet, czy kobita Nie to tylko transwestyta Czy to facet, czy kobita, nie ! To tylko transwestyta Czy to facet, czy kobita Nie to tylko transwestyta Transwestyta, transwestyta, ha, ha, ha Transwestyta, ha, ha, ha, ha, ha G Transwestyta
Data dodania: 2006-07-20 Dodał: Gitarius.pl Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
2 + 0 =

Zgłoś nadużycieReklama - 2019-07-17 06:33:10
Reklama
Reklama
Zgłoś nadużycieOniebu (gość) - 2014-12-01 12:10:31
 napisał/aMożna podac mini solo po wstepie?
Oniebu (gość)
Zgłoś nadużycieBems - 2006-12-06 00:30:09
Bems napisał/ano to jest ok ale tabu tu nie widze
Bems
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!