LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Koszulki z logo serwisu

Oficjalne koszulki serwisu Gitarius.pl. Do wyboru różne rodzaje, kolory, wzory...

Cena koszulki:

Zobacz T-shirty

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 8447
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 6
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 20944
    Ostatnie 7 dni: 87
  • Opracowanie

Varius Manx - Ruchome piaski

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
Pierwszy dźwięk w zwrotce (12 na strunie A) - najlepiej zagrać flażoletem, wtedy długo wybrzmiewa i mamy wolne palce. Zwrotka: E----0--10--0--9-------------------------------------- H-------12-----10-----10------------8-----7----------- G------------------9--9-------------9-----7-----7----- D-----------------------------0--7-----7-----7--7----- x2 A-12-------------------------------------------------- E----------------------------------------------------- E-------7----7-------------------5-----5-----0-------- H-------8----8--------0----------7-----7--0----------- G----7----7-----6--7--0-------6-----6-----7--6--6----- D-5-------------7--9-------4--------------------7----- A----------------------------------------------------- E----------------------------------------------------- E----0-----7--------------------0-------- H-0-----7--7---7--5`7-----0---------7---- G----6--8--8---8--6`8--------8------8---- D-----------------------------------9---- i tak kilka razy! A----------------------9----------------- E-7--------------------7----------------- Refren jest grany na akordach, z tym że w oryginale wchodzi tam druga gitara, która gra biciem, a pierwsza gra tylko początki taktu! Refren: E A cis fis A(barowy) cis H* H** Zapis akordów: A(barowy): 556775 H*: 779997 H**: 778997
Data dodania: 2010-11-02 Dodał: margab Źródło: http://chords.pl
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
7 + 9 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!