LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Koszulki z logo serwisu

Oficjalne koszulki serwisu Gitarius.pl. Do wyboru różne rodzaje, kolory, wzory...

Cena koszulki:

Zobacz T-shirty

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

  • Opracowanie

Głos wdzięczny z nieba wychodzi

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
1. Głos wdzięczny z nieba wychodzi, D A G A Gwiazdę nam nową wywodzi, e A fis D Która rozświeca ciemności, e A7 Fis7 h I odkrywa nasze złości. D A A7 D 2. Z różdżki Jesse kwiat zakwita, Który zbawieniem świat wita, Pan Bóg zesłał Syna Swego, Przed wieki narodzonego. 3. Ojcowie tego czekali, Prorocy przepowiadali, Że się Bóg Światu miał zjawić, Od śmierci człeka wybawić. 4. Wnet Anioł Pannie zwiastował, O czym prorok prorokował, Iż miał powstać Syn zacnego, Plemienia Dawidowego. 5. Weselcie się ziemskie strony! Opuściwszy niebios trony, Bóg idzie na te niskości, Z niewymownej swej litości. 6. Weselcie się wszyscy święci! I wy, ludzie smutkiem zdjęci, Idzie na świat Odkupiciel, Strapionych wszystkich Zbawiciel.
Data dodania: 2006-11-05 Dodał: Ogrish Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 2 / liczba głosów: 1]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
2 + 8 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!