LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 1036
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 35020
    Ostatnie 7 dni: 1516
  • Opracowanie

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych

JUTRZNIA Zacznijcie wargi nasze, chwalić Pannę świętą, D A4 h Zacznijcie opowiadać cześć jej niepojętą. e G A4 D Przybądź nam Miłościwa Pani, ku pomocy, A wyrwij nas z potężnych nieprzyjaciół mocy. Chwała Ojcu i Synowi Jego Przedwiecznemu, I równemu Im w Bóstwie Duchowi Świętemu. Jak była na początku i zawsze i ninie, Niech Bóg w Trójcy Jedyny na wiek wieków słynie. Hymn Zawitaj, Pani świata, niebieska Królowo, D fis h fis cis D Witaj, Panno nad panny, gwiazdo porankowa! D h fis e fis h Zawitaj, pełna łaski, prześliczna Światłości, Pani, na pomoc świata śpiesz się, zbaw nas z złości. Ciebie Monarcha wieczny od wieków swojemu, Za Matkę obrał Słowu Jednorodzonemu. Przez które ziemi okrąg i nieba ogniste, I powietrze, i wody stworzył przeźroczyste. Ciebie, Oblubienice, przyozdobił sobie, Bo przestępstwo Adama nie ma prawa w Tobie. K. Wybrał Ją Bóg i wywyższył ponad wszystko. D A4 h W. I wziął Ją na mieszkanie do przybytku Swego. fis A4 D K. Pani, wysłuchaj modlitwy nasze. W. A wołanie nasze niech do Ciebie przyjdzie.
Data dodania: 2006-11-05 Dodał: Ogrish Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 3.5 / liczba głosów: 2]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
4 + 2 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!