LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Kurs gitarowy

Z myślą o początkujących...

Bogaty w liczne zdjęcia, schematy, filmy pokazowe poradnik dla "młodego gitarzysty".

Kurs został napisany z myślą o ludziach, którzy właśnie zaczynają swoją przygodę z gitarą.

Chcesz się nauczyć gry na gitarze? Mamy nadzieję, że zamieszczony tutaj kurs pomoże Ci osiągnąć ten cel.
Przejdź do kursu

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

  • Opracowanie

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
JUTRZNIA Zacznijcie wargi nasze, chwalić Pannę świętą, D A4 h Zacznijcie opowiadać cześć jej niepojętą. e G A4 D Przybądź nam Miłościwa Pani, ku pomocy,


A wyrwij nas z potężnych nieprzyjaciół mocy. Chwała Ojcu i Synowi Jego Przedwiecznemu, I równemu Im w Bóstwie Duchowi Świętemu. Jak była na początku i zawsze i ninie, Niech Bóg w Trójcy Jedyny na wiek wieków słynie. Hymn Zawitaj, Pani świata, niebieska Królowo, D fis h fis cis D Witaj, Panno nad panny, gwiazdo porankowa! D h fis e fis h Zawitaj, pełna łaski, prześliczna Światłości, Pani, na pomoc świata śpiesz się, zbaw nas z złości. Ciebie Monarcha wieczny od wieków swojemu, Za Matkę obrał Słowu Jednorodzonemu. Przez które ziemi okrąg i nieba ogniste, I powietrze, i wody stworzył przeźroczyste. Ciebie, Oblubienice, przyozdobił sobie, Bo przestępstwo Adama nie ma prawa w Tobie. K. Wybrał Ją Bóg i wywyższył ponad wszystko. D A4 h W. I wziął Ją na mieszkanie do przybytku Swego. fis A4 D K. Pani, wysłuchaj modlitwy nasze. W. A wołanie nasze niech do Ciebie przyjdzie.
Data dodania: 2006-11-05 Dodał: Ogrish Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 3.5 / liczba głosów: 2]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
4 + 7 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!