LogowaniePamietaj mnie!

Załóż konto | Przypomnij hasło

Programy muzyczne

Aplikacje dla gitarzysty...

Baza programów muzycznych podzielona według kategorii ma przede wszystkim pomóc, ułatwić oraz uatrakcyjnić grę na gitarze. Większość aplikacji ma praktyczne zastosowanie i jest bardzo prosta w obsłudze.

Zapraszamy do pobierania w pełni legalnych, darmowych zasobów, które zaspokoją wymagania nawet zaawansowanych muzyków.
Więcej...

Zgłoś błąd na stronie

Dokładamy wszelkich starań, aby serwis Gitarius.pl działał prawidłowo. Jeśli jednak zauważyłeś/aś błąd na stronie, powiadom nas o tym! Abyśmy szybko i skutecznie mogli naprawić błąd, prosimy o podanie adresu strony, na której występuje błąd oraz rodzaj i wersję przeglądarki internetowej z której korzystasz. Zgłoś błąd

blog.gitarius.pl

Każdy znajdzie coś dla siebie...

Jako pasjonaci gitary i namiętni słuchacze muzyki będziemy każdego dnia dostarczać na łamach bloga garść publikacji mniej lub bardziej związanych z tematyką gitarową, a więc newsy, testy, recenzje, relacje, wywiady itp.

Projekt prowadzony jest przez grupę hobbystów, dla których przygoda z gitarą zaczęła się już dawno a trwać będzie jeszcze dłużej.
Wejdź na bloga

Gitarius.pl na Facebooku

Statystyki

  • Opracowań: 1036
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Filmików: 0
    Ostatnie 7 dni: 0
  • Komentarzy: 11267
    Ostatnie 7 dni: 41
  • Opracowanie

Golgota

chwyty tab

Autor słów: Brak danych
Autor muzyki: Brak danych
1. Golgoto, Golgoto, Golgoto. G a d G C W tej ciszy przebywam wciąż ja, E a C W tej ciszy daleki jest świat. F C Ty koisz mój ból, usuwasz mój strach, d a Gdy widzę Cię Zbawco przez łzy. E E7 Ref.: To nie gwoździe Cię przebiły, G a lecz mój grzech, d To nie ludzie Cię skrzywdzili, G lecz mój grzech C To nie gwoździe Cię trzymały, a lecz mój grzech. d Choć tak dawno to się stało, B a E Widziałeś mnie. (x2) a 2. Ja widzę Cię Zbawco mój tam, Tak wiele masz sińców i ran, Miłości Twej moc, zawiodła Cię tam, Uwolnić mnie z grzechów i win. 3. Tak często wspominam ten dzień, Golgotę i słodki jej cień, Gdyż przyszłam pod krzyż Z ciężarem mych win, Uwolnił mnie tam Boży Syn.
Data dodania: 2006-11-05 Dodał: Ogrish Źródło: Własne
Oceń opracowanie:
[średnia ocen: 0 / liczba głosów: 0]
Ideą serwisu Gitarius.pl jest bezpłatny dostęp do wszystkich zamieszczanych materiałów. Jeśli chciałbyś dobrowolnie wesprzeć ten projekt i pomóc w jego rozwoju – masz taką możliwość. Wszelkie wpłaty przeznaczone zostaną na pokrycie kosztów funkcjonowania i rozwój strony.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Aby umieścić zapis tabulaturowy w treści komentarza - użyj tagów [tab][/tab].
Imię:
Wynik działania:
7 + 8 =
Buduj z nami społeczność
serwisu - dołącz do nas!!! Zarejestruj się!